-17%
,

LG 55UM7400 PLB


 • 55″(139.7cm) 4K UHD LED SMART TV
 • Резолуција:(3840 x 2160)
 • Quad-core processor
 • LG ThinQ AI
 • 4K Active HDR
 • WebOS Smart TV
 • HDMI,USB,LAN,Cl Slot
 • DVB-C/T2/S2
 • 5 години гаранција
 • Вграден Wi-Fi

29.990 ден 35.990 ден

 • 55″(139.7cm) 4K UHD LED SMART TV
 • Резолуција:(3840 x 2160)
 • Quad-core processor
 • LG ThinQ AI
 • 4K Active HDR
 • WebOS Smart TV
 • HDMI,USB,LAN,Cl Slot
 • DVB-C/T2/S2
 • Вграден Wi-Fi
 • 5 години гаранција
Бренд

Резолуција

Дијагонала

55"

Smart

Да

Технологија на дисплејот

LED