-10%
, ,

MAX VENUM PEPER DISK ZELEN 20 6.0

Max
Availability:

Нема на залиха


 • Големина на тркала: 20″
 • Алуминиумски рам: 11.5”
 • Висококвалитетни гуми Wanda 20” x 1,95
 • Менувач преден и заден Shimano 21 speedRapid Fire Tourney Index EF500 + Shimano
 • Алуминиумски рачки за кочници

9.891 ден 10.990 ден

Нема на залиха

 • Големина на тркала: 20″
 • Алуминиумски рам: 11.5”
 • Висококвалитетни гуми Wanda 20” x 1,95
 • Менувач преден и заден Shimano 21 speedRapid Fire Tourney Index EF500 + Shimano
 • Алуминиумски рачки за кочници
 • Vader Sport-S седиште со М6 Qick Release
 • Дупли алуминиумски бандажи
 • Предна и задна диск кочница
 • Средна осовина со затворен касетен систем
 • Метални педали со лагери
 • Кикстанд потпирач
Бренд

Големина на тркало

20"