-36%
,

MS Energy NEUTRON e10

MS Energy
Availability:

Нема на залиха


 • Мотор: 450W
 • Тркала: 10″
 • Носивост: 120 kg
 • Макс. брзина: 35 km/h
 • Опсег: 30-40 km
 • Макс. моќност: 540W
 • Батерија: 48 V / 12.5 Ah моќна со 65 ќелии

27.490 ден 42.990 ден

Нема на залиха

MS ENERGY NEUTRON e10 Електричен тротинет.
 • Мотор: 450W
 • Тркала: 10″
 • Носивост: 120 kg
 • Макс. брзина: 35 km/h
 • Опсег: 30-40 km
 • Макс. моќност: 540W
 • Батерија: 48 V / 12.5 Ah моќна со 65 ќелии
 • Макс. нагиб за искачување: <20°
 • Кочници: Задна и предна диск кочница + задна електрична кочница со систем за полнење на батеријата
 • Criuse control
 • Време на полнење: 6-7 h
 • Се склопува
 • Амортизери: наред и назад
 • Тежина: 18 kg
 • Светла: предни и задни, светло за кочење
 • Димензии: 1120 x 500 x 1150 mm
 • Поврзување преку апликација за Android и IOS
 • Моќен LCD дисплеј
 • Боја: црн
Моќност

450W

Максимална тежина

120kg

Големина на тркало

10"

Бренд