-30%
,

MS Energy r10

MS Energy

 • Мотор 350 W
 • Домет 25-30 km
 • Макс. брзина 30 km/h
 • Тркала 20″ (напред) + 16″ (назад)
 • Алуминиумски рам
 • Црно зелена
 • Батерија 36 V, 10.2 Ah
 • Време на полнење 6-7 h

34.990 ден 49.990 ден

MS ENERGY r10 Електричен тротинет.

За градско возење со стил нема да останете незабележани. Нема пречки за големото 20 „предно тркало и 16“ задно тркало. Тоа ќе го направи вашето возење удобно и безбедно. Прилагодливата висина на воланот дополнително придонесува за непречено возење без оглед на вашата висина. Досег до 30 km и моќниот мотор од 350 W е идеален за сите секојдневни задачи. MS ENERGY r10 изберете помеѓу две бои, елегантно сиво-црно или задебелено зелено-црно комбинации

 • Тркала 20″ (напред) + 16″ (назад)
 • Алуминиумски рам
 • Црно зелена
 • Мотор 350 W
 • Макс. брзина 30 km/h
 • Батерија 36 V, 10.2 Ah
 • Време на полнење 6-7 h
 • Домет 25-30 km
 • Прена и задна диск кочница
 • Носивост 120 kg
 • Склоплив
 • 3 начини на работа
 • Тежина 14 kg
 • Дисплеј LCD
 • Предно и задно LED светло, breaklights
Моќност

350 W

Максимална тежина

120kg

Големина на тркало

20" + 16"

Бренд