-18%
,

PANASONIC TX-39JS350E HD Smart

Panasonic

 • 39″(99cm) 4k UHD LED SMART TV
 • Резолуција:Ready HD (1366 x 768)
 • Индекс на критериуми за слика(PCI):1800
 • HDR технологија: HDR10
 • 2 години гаранција

17.990 ден 21.890 ден

 • Тип на екран: LED
 • Димензија на екран: 39″/99 cm
 • Резолуција на екран: Ready HD (1366 x 768)
 • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
 • Smart TV: Дa
 • Видео: HDR10, HLG
 • Аудио: моќност на звучниците: 12W, Surround Sound
 • Smart функции: Google асистент, Amazon Alexa – виртуелен асистент, Web Browser, Media Player
 • Интелегентно препознавање на Вашиот глас
 • Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx2, USB, CI+, компонентен и композитен влез дигитален аудио излез (коаксијален), LAN, PC влез + PC аудио влез, излез за слушалки
 • Боја: Црна
 • Гаранција: 2 години
Бренд

Дијагонала

39"

Технологија на дисплејот

LED

Smart

Да

Резолуција