-17%
,

PLAMEN AMITY 3

Plamen
Availability:

Нема на залиха


 • Моќност: 8-11 kW
 • Нето тежина: 128,5 kg
 • Димензии: ВxШxД: 764x597x519mm
 • Kвадратура на загревање:  45 m2

19.990 ден 23.990 ден

Нема на залиха

PLAMEN AMITY 3
 • Моќ: 8-11 kW
 • Погоден за простории до 160 m3
 • Оптимално за простор до 45 m2
 • Димензии: ВxШxД: 764x597x519mm
 • Тежина : 128,5 кг
 • Дијаметар на излезниот воздух на гасовите ø120 mm
 • Висина на отвор за ќунок од подот: 520mm
 • Димензии на отворот за ложење(ŠxV): 335 x 190 mm
 • Ефективност до 75,8 %
Категории: ,
Бренд

Моќност

8-11kw