,

PRITY CY

Prity
Availability:

Нема на залиха


 • Моќност: 15 kW
 • Нето тежина: 114 кг
 • Димензии: 660x570x720mm
 • Kвадратура на загревање:  83 m2

57.990 ден

Нема на залиха

Бренд

Моќност

15kw

Тип на камин

Вграден Камин, Камин на дрва

 • Моќ: 15 kW
  – Погоден за простории до 83 m2
  – Големина ( a x b x h /cm) : 66 x 57 x 72 /cm
  – Тежина : 114 кг
  – Боја: црна
  – Гориво : дрво, јаглен
  – Дрвени рачки на вратите
  – Врата од леано железо
  – Опремен со два рачни амортизери:
  –преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за – прилагодување на интензитетот на пламенот
  – 1 година гаранција