-10%
, ,

SAMSUNG WW90T4040CE1LE

Samsung

 • Енергетска класа:А+++/D
 • Капацитет:9kg
 • Вртежи:1400 врт./min
 • ЛЦД Дисплеј

25.690 ден 28.490 ден

 •  Бела боја
 • Црна врата
 •  9кг запремнина на барабанот
 •  1400 вртежи/мин
 •  ЛЦД Дисплеј
 •  12 програми
 •  DIGITAL INVERTER мотор со 20 години гаранција
 •  Технологија на пареа
 •  Smart Check дијагностика
 •  Last memory
 •  Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење
 •  Тајмер
 •  Child lock
 •  StayClean фиока
 •  Drum Clean технологија за чистење на барабанот
 •  Потрошувачка на вода по циклус:50L
 •  Потрошувачка на енергија 100 циклуси:76kWh
 •  Ниво на бучава:53/72dB
 •  Нова Д енергетска класа
 •  ВхШхД 850x600x550 mm
Бренд

Енергетска ефикасност

A+++, D

Брзина на центрифуга

1400

Капацитет(kg)

9kg

Инвертер мотор

Да