-14%
,

SAMSUNG UE32T4302AK

Samsung

 • 32″(81cm) HD LED SMART TV
 • Резолуција:1366×768
 • 900PQI
 • Оперативен систем:Tizen™
 • HDMIx2, USBx1, LAN, CI+, oптички излез, компонентен влез, композитен влез, RF влез
 • Anynet+
 • DVB-T2/C
 • Боја: Црна
 • Гаранција: 2 години
 • Вграден Wi-Fi

14.490 ден 16.900 ден

SAMSUNG UE32T4302AK
 • 32″(81cm) HD LED SMART TV
 • Резолуција:(1366 x 768)
 • 900PQI
 • Оперативен систем:Tizen™
 • HDMIx2, USBx1, LAN, CI+, oптички излез, компонентен влез, композитен влез, RF влез
 • Anynet+
 • DVB-T2/C
 • Боја: Црна
 • Гаранција: 2 години
 • Вграден Wi-Fi
Бренд

Резолуција

Дијагонала

32"

Smart

Да

Технологија на дисплејот

LED