,

SAMSUNG UE43AU7172

Samsung
Availability:

Нема на залиха


 • 43″(108cm) 4К UHD Smart TV
 • Резолуција:3.840 x 2.160
 • 2000Hz PQI Picture Quality Index
 • Crystal Processor 4K
 • Кристален екран
 • Мега контраст
 • Оперативен систем:Tizen™
 • HDR 10+
 • UHD Dimming – UHD придушување на светло
 • Dolby Digital Plus
 • 3xHDMI,1xUSB,eARC,LAN, CI
 • Bluetooth
 • DVB-T2/C/S2
 • Вграден Wi-Fi

33.990 ден

Нема на залиха

SAMSUNG UE43AU7172
 • 43″(108cm) 4К UHD Smart TV
 • Резолуција:3.840 x 2.160
 • 2000Hz PQI Picture Quality Index
 • Crystal Processor 4K
 • Кристален екран
 • Мега контраст
 • Оперативен систем:Tizen™
 • HDR 10+
 • UHD Dimming – UHD придушување на светло
 • Dolby Digital Plus
 • 3xHDMI,1xUSB,eARC,LAN, CI
 • Bluetooth
 • DVB-T2/C/S2
 • Вграден Wi-Fi
Бренд

Резолуција

Дијагонала

43"

Smart

Да

Технологија на дисплејот

LED