-18%
,

SENCOR SHP 3500BL

Sencor
Availability:

Нема на залиха


– Број на должини за бирање 20
– Егрономска рачка
– Работа на батерија 1 час
– Брзо полнење на батеријата за 2 часа

890 ден 1.090 ден

Нема на залиха

 • Работа на батерија и на струја додека се полни батеријата
 • Тивка работа на моторот
 • Челични сечила
 • Еден додаток со подесувачка должина 0.5 / 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 mm
 • Број на должини за бирање 20
 • Егрономска рачка
 • Работа на батерија 1 час
 • Брзо полнење на батеријата за 2 часа
 • Ширина на сечилото 28 mm
 • Вградена Li-Ion батерија 500 mAh
 • Додатоци: четка, масло, додаток за сечилото, USB кабел за полнење
 • Должина на кабел: 105 cm
 • Тежина: 120 g
 • Димензии (В×Д×Ш): 165 × 50 × 37 mm
Бренд