,

SENCOR SHD 7120 WH

Sencor
Availability:

Нема на залиха


 • моќност 2000W
 • 2 брзини(нежна и силна струја на воздух)
 • 3 нивоа на енергија(ниска,средна и висока температура)
 • копче за ладен воздух за побрза фиксација на воздух

1.210 ден

Бренд

Боја

Бела

 • моќност 2000W
 • 2 брзини(нежна и силна струја на воздух)
 • 3 нивоа на енергија(ниска,средна и висока температура)
 • копче за ладен воздух за побрза фиксација на воздух
 • ултра лесен дизајн
 • тивок DC мотор
 • антибактериски површински третман
 • отстранлива задна решетка за полесно чистење
 • ергономски обликувана рачка  со оптимален распоред на контролниот елемент
 • висечка јамка
 • термичкиот осигурувач го штити моторот од прегревање
 • должина на кабел за напојување: 1,7m
 • димензија: 173х79х248mm
 • тежина 360g
 • 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА