-13%
, ,

SEVERIN 7045

Severin

  • Максимална моќност на моторот: 750 W
  • вреќичката: 3 l
  • кабел: 6 m

4.890 ден 5.590 ден

Моќност

750W

Бренд

тип на правосмукалка

Боја

Сива

Моќност:750W
Капацитет на вреќичка:3л
Голема Wessel-Eco четка за под
Дополнителна XL четка за паркет
Троделен сет за: тапацир, мебел и недостапни места спакувани во торбичка
Мека рачка на која едноставно се додава цевката
Цевка со максималама должина од 90см, можност за подесување
Црево со должина од 180см
Гумени тркала за лесно управување:3
Рачка за носење
Должина на кабел:6м
Работен обсег:9м
Индикатор за полна вреќичка
Вклучени две микрофибер кесички (со 4-слојна заштита)
Хепа филтер (13 слоен)
Нивоа на филтрирање:6
Бучавост:72dB(A)
Енергетска класа:А