-13%
,

VIVAX 24LE79T2S2

Vivax
Availability:

Нема на залиха


  • 24” (60 cm) HD Ready LED TV
  • Резолуција: 1366 x 768
  • 200Hz CME, Hotel mode, CI+
  • DVB-T/C/T2/S2 H.265

5.190 ден 5.990 ден

Нема на залиха

Бренд

Резолуција

Дијагонала

24"

Smart

Не

Технологија на дисплејот

LED

  • 24” (60 cm) HD Ready LED TV
  • Резолуција: 1366 x 768
  • 200Hz CME, Hotel mode, CI+
  • DVB-T/C/T2/S2 H.265