-26%
,

VIVAX 32LE130 T2S2

Vivax

  • 32″(82cm) HD Ready LED TV
  • Резолуција:1366×768
  • Стандарден контраст 4000:1
  • TV TUNER: DVB-T2 / C
  • Формат на слика : 16:9
  • TV TYPE: NON SMART
  • SOUND (W): 10
  • USB: 1
  • HDMI: 2

6.990 ден 9.490 ден

Бренд

Резолуција

Дијагонала

32"

Smart

Не

Технологија на дисплејот

LED