-32%
,

VIVAX 32LE140T2S2

Vivax
Availability:

Нема на залиха


 • 32″(81cm) HD Ready LED TV
 • Резолуција:1280×720
 • Стандарден контраст 4000:1
 • Време на реакција 5 ms 200 Hz CME
 • Агол на гледање (H°/V°) 178/178 r /
 • Формат на слика : 16:9
 • Дигитален тјунер DVB-T/C/T2/S2 PVR Da/

5.790 ден 8.490 ден

Нема на залиха

 • 32″(81cm) HD Ready LED TV
 • Резолуција:1280×720
 • Дигитален тјунер DVB-T/C/T2/S2 / PVR Da/
 • Стандарден контраст 4000:1
 • Време на реакција 5 ms 200 Hz CME
 • Агол на гледање (H°/V°) 178/178 r /
 • Формат на слика : 16:9
Бренд

Резолуција

Дијагонала

32"

Технологија на дисплејот

LED

Smart

Не

 • 32″(81cm) HD Ready LED TV
 • Резолуција:1280×720
 • Стандарден контраст 4000:1
 • Време на реакција 5 ms 200 Hz CME
 • Агол на гледање (H°/V°) 178/178 r /
 • Формат на слика : 16:9
 • Дигитален тјунер DVB-T/C/T2/S2 PVR Da/