-27%
,

VIVAX 32LE113T2S2SM

Vivax
Availability:

Нема на залиха


 • 32″(81cm) HD ready SMART LED TV
 • Резолуција: 1366 x 768
 • Android 9.0
 • 1366x768pix 200Hz
 • Вграден Wi-Fi
 • A Енергетска класа,
 • 2xHDMI, 2x USB, CI+ Slot
 • маса на телевизорот 3.5 кг,
 • Димензии 78.5 x 48 x 19.2 cm

7.290 ден 9.990 ден

Нема на залиха

VIVAX 32LE113T2S2SM
 • 32″(81cm) HD ready SMART LED TV
 • Резолуција: 1366 x 768
 • Android 9.0
 • 1366x768pix 200Hz
 • Вграден Wi-Fi
 • A Енергетска класа,
 • 2xHDMI, 2x USB, CI+ Slot
 • маса на телевизорот 3.5 кг,
 • Димензии 78.5 x 48 x 19.2 cm
Бренд

Резолуција

Дијагонала

32"

Технологија на дисплејот

LED

Smart

Да