-19%
,

Vivax 32LE95T2

Vivax

 • 32″(80cm) HD LED TV
 • Резолуција:HD Ready (1366 x 768)
 • 2x HDMI, 2x USB
 • 2 години гаранција

6.490 ден 7.990 ден

Vivax 32LE95T2
 • Основни карактеристики
  • Дијагонала: 32” / 80 cm
  • Осветленост: 230
  • Максимална резолуција: 1366 X 768 (HD)
  • Оперативен систем: Нема
  • Технологија: LED
  • ТВ приемник: DVB-T2/C
  • Звук (W): 10W
  • Енергија. ефективност ЕУ 2019/13: F
 • Димензии и маса
  • Маса на уредот: 4
  • Димензии Ширина (CM): 72,6
  • Димензии Висина (СМ): 47,5
  • Димензии Длабочина (CM): 17,9
 • Други карактеристики
  • VESA: 100 x 100
  • Снимање преку USB: Не
  • Далечински управувач: Стандарден
  • Хотелска мода: Основна
  • HDR: Не
 • Изглед
  • Тип на штанд: Нозе
  • Боја: Црна
 • Конектори
  • Композитен влез: Да
  • Влез на компонента: Не
  • SCART: 0
  • HDMI: 2
  • Влез за слушалки: 1
  • VGA: 0
  • USB: 2
  • Интегриран WiFi: Не
  • Bluetooth: Не
  • CI+: Да
  • Дигитален аудио излез (оптички): Да
Бренд

Резолуција

Дијагонала

32"

Smart

Не

Технологија на дисплејот

LED