-5%
,

VIVAX 32S61T2S2SM

Vivax
Availability:

Нема на залиха


 • 32″(81cm) HD Ready Smart LED TV
 • Резолуција:1366×768
 • Android 9.0
 • Стандарден контраст 4000:1
 • Агол на гледање (H°/V°) 178/178 r /
 • Формат на слика : 16:9
 • Дигитален тјунер DVB-T/C/T2  PVR Da/

9.490 ден 9.990 ден

Нема на залиха

 • Новиот Vivax Smart TV со Android 9.0 овозможува поврзување преку Интернет или социјални мрежи, сите на големиот екран.
 •  Гледањето видеа на YouTube и многу други апликации зборува за разноврсноста на SMART телевизорите.
 • Главните карактеристики на новиот паметен телевизор Vivax се:
 • 32 “HD Ready
 • 1366x768pix
 • 200Hz CME,
 • ANDROID 9.0 SMART,
 • 1 / 8GB
 • Wi-Fi,
 • DVB-T2H.265 HEVC / 264 / DVB-S2 / DVB-T MPEG4,
 • ATV, USB PVR,
 • A + En класа, RF антена, F Sat антена,
 • 3xHDMI, CI + слот, хотелски режим
Бренд

Резолуција

Дијагонала

32"

Smart

Да, Не

Технологија на дисплејот

LED