,

VIVAX 40LE113T2S2SM

Vivax
Availability:

Нема на залиха


 • 40″(102cm) Full HD SMART LED TV
 • Резолуција:1920×1080
 •  ANDROID 9.0
 • Контраст: 3000:1
 • Energetska klasa: A
 • Конектори: Composite: 1, HDMI: 2 PC audio: 1 Headphone: 1 , USB: 2
 • DVB-T/C/T2/S2
 • VESA: 200×200
 • Димензии без ногарки:  91,1cm x 52cm x 8,8cm
 • Димензии со ногарки:   91,1cm x 56,7cm x 21,2cm
 • Тежина на уредот: 6.4kg

14.990 ден

Нема на залиха

VIVAX 40LE113T2S2SM
 • 40″(102cm) Full HD SMART LED TV
 • Резолуција:1920×1080
 •  ANDROID 9.0
 • Контраст: 3000:1
 • Energetska klasa: A
 • Конектори: Composite: 1, HDMI: 2 PC audio: 1 Headphone: 1 , USB: 2
 • DVB-T/C/T2/S2
 • VESA: 200×200
 • Димензии без ногарки:  91,1cm x 52cm x 8,8cm
 • Димензии со ногарки:   91,1cm x 56,7cm x 21,2cm
 • Тежина на уредот: 6.4kg
Бренд

Резолуција

Дијагонала

40"

Технологија на дисплејот

LED

Smart

Да

 • 32″(81cm) HD Ready LED TV
 • Резолуција:1280×720
 • Стандарден контраст 4000:1
 • Време на реакција 5 ms 200 Hz CME
 • Агол на гледање (H°/V°) 178/178 r /
 • Формат на слика : 16:9
 • Дигитален тјунер DVB-T/C/T2/S2 PVR Da/