-18%
,

VIVAX 43LE114T2S2

Vivax

 • 43″(109cm) FHD LED TV
 • FHD(1920х1080)
 • Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
 • VESA: 200 × 200
 • Звук: 16 W
 • Светлина: 240 cd/m2
 • Приклучоци: USBx2/HDMIx3/CI+
 • Влез за злушалки, Композитен влез
 • Далечински управувач
 • Поврзување: Bluetooth
 • SPDIF Coax Digital

8.990 ден 10.990 ден

VIVAX 43LE114T2S2
 • Димензија на екран: 43″/109cm
 • Резолуција на екран: FHD(1920х1080)
 • Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
 • VESA: 200 × 200
 • Звук: 16 W
 • Светлина: 240 cd/m2
 • Приклучоци: USBx2/HDMIx3/CI+
 • Влез за злушалки, Композитен влез
 • Далечински управувач
 • Поврзување: Bluetooth
 • SPDIF Coax Digital
Бренд

Резолуција

Дијагонала

43"

Технологија на дисплејот

LED

Smart

Не