, ,

VIVAX GEO – VC-701W

Vivax
Availability:

Нема на залиха


Максимална моќност на моторот: 700W
вреќичката: 1,5 l
кабел: 5,0 m

2.290 ден

Бренд

Моќност

700 W

Боја

Бела

тип на правосмукалка

Моќност 700W,
eco energy,
енергетска класа А,
Волумен на вреќичката 1,5 литри,
ECO performanse четка за вшмукување,
должина на кабел 5 метри,
HEPA 12 филтер,
12 месеци гаранција