-32%
,

Vivax 32LE112T2

Vivax

 • 32″(80cm) HD Ready LED TV
 • Резолуција:1366 x 768
 • 2 години гаранција

6.490 ден 9.490 ден

 • Тип на екран: LED
 • Димензија на екран: 32″/80 cm
 • Резолуција на екран: 1366 X 768 (HD)
 • Тип на тјунер:DVB-T2/C/S2
 • Аудио: моќност на звучниците: 16W Sound
 • Приклучоци: DVB-T2 H.265 / T / C / DVB-S2,DISPLAY MODE: DYNAMIC, MOVIE, STANDARD, CINEMAOTHER: HOTEL MODE, CLONING FUNCTION, HDMI :3
 • Боја: Црна
 • Гаранција: 2 години
Бренд

Дијагонала

32"

Технологија на дисплејот

LED

Smart

Не

Резолуција