-15%
,

VIVAX TV-43S61T2S2SM

Vivax

 • 43″(109cm) Full HD SMART LED TV
 • Резолуција:1920×1080
 • Android
 • Енергетска класа: A+
 • DVB-T/T2/C/S2
 • DVB-T/C/CI+/T2 H.265

14.490 ден 16.990 ден

VIVAX 43S61T2S2SM
 • 43″(109cm) Full HD SMART LED TV
 • Резолуција:1920×1080
 • Android
 • Енергетска класа: A+
 • DVB-T/T2/C/S2
 • DVB-T/C/CI+/T2 H.265
Бренд

Резолуција

Дијагонала

43"

Технологија на дисплејот

LED

Smart

Да

 • 32″(81cm) HD Ready LED TV
 • Резолуција:1280×720
 • Стандарден контраст 4000:1
 • Време на реакција 5 ms 200 Hz CME
 • Агол на гледање (H°/V°) 178/178 r /
 • Формат на слика : 16:9
 • Дигитален тјунер DVB-T/C/T2/S2 PVR Da/