,

VIVAX VOX BS-650

Vivax
Availability:

Нема на залиха


 • AUX влез
 • Bluetooth поврзување со телефон
 • Бежичен микрофон
 • FM радио функција
 • USB влез
 • 65W јачина на звук
 • 4500mAh батерија (12 часа уживање во музика)

8.990 ден

Нема на залиха

Бренд

Моќност

65 W

 • Bluetooth звучник
 • Звучници: 65 (W)
 • Димензии на производот: 290 x 280 x 665 mm
 • Моќност: 65 W RMS
 • Напон: 110-240 V
 • AUX влез
 • FM/AM радио функција
 • USB
 • MIC
 • Батерија: 4500 mAh
 • Бежичен микрофон
 • Влез за електрична гитара
 • LCD Екран
 • Light Mode
 • Далечински управувач
 • Кабел за полнење
 • 1 година гаранција