,

Vox 32ADS315FL Android 9.0

Vox
Availability:

Нема на залиха


 • 32″ (81 см) HD Ready Smart TV
 • Резолуција: 1366×768
 • Smart: Android 9.0
 • Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
 • Вградени звучници со моќност од 2 x 5W RMS
 • Приклучоци: HDMI x2, USB x2, AV влез, LAN, CI+, SPDIF излез, излез за слушалки
 • Технологии кои ги користи: интегриран Wi-Fi, HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
 • Достапен во црна боја
 • Гаранција – 36 месеци

10.990 ден

Нема на залиха

 • 32″ (81 см) HD Ready Smart TV
 • Резолуција: 1366×768
 • Smart: Android 9.0
 • Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
 • Вградени звучници со моќност од 2 x 5W RMS
 • Приклучоци: HDMI x2, USB x2, AV влез, LAN, CI+, SPDIF излез, излез за слушалки
 • Технологии кои ги користи: интегриран Wi-Fi, HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
 • Достапен во црна боја
 • Гаранција – 36 месеци
Резолуција

Дијагонала

32"

Smart

Да

Технологија на дисплејот

LED

Бренд