-11%
,

Vox 32DSA311G

Vox
Availability:

Нема на залиха


Големина: 32″ (81 см)
Екран: LED
Разолуција: HD (1366×768)
Гаранција – 36 месеци

7.890 ден 8.900 ден

Нема на залиха

Големина: 32″ (81 см)
Екран: LED
Разолуција: HD (1366×768)
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 6W RMS
Приклучоци: HDMI x2, USB x2, AV влез, VGA, CI+, COAX излез, излез за слушалки
Технологии кои ги користи: HEVC H.265, PVR, Hotel Mode, dbx-tv
Гаранција – 36 месеци

Резолуција

Дијагонала

32"

Smart

Не

Технологија на дисплејот

LED

Бренд

Големина: 32″ (81 см)
Екран: LED
Разолуција: HD (1366×768)
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 6W RMS
Приклучоци: HDMI x2, USB x2, AV влез, VGA, CI+, COAX излез, излез за слушалки
Технологии кои ги користи: HEVC H.265, PVR, Hotel Mode, dbx-tv
Гаранција – 36 месеци