,

Vox 32DSA662B

Vox
Availability:

Нема на залиха


 • 32″ (81 см) HD Ready
 • Резолуција: 1366×768
 • DVB-T2/C/S2
 • Екран: LED
 • Вградени звучници со моќност од 2 x 6W RMS
 • Приклучоци: HDMI x2, USBx2, AV влез, CI+, COAX излез
 • Технологии кои ги користи: HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
 • Гаранција – 36 месеци

6.900 ден

Нема на залиха

Бренд

Резолуција

Дијагонала

32"

Smart

Не

Технологија на дисплејот

LED

 • 32″ (81 см) HD Ready
 • Резолуција: 1366×768
 • DVB-T2/C/S2
 • Екран: LED
 • Вградени звучници со моќност од 2 x 6W RMS
 • Приклучоци: HDMI x2, USBx2, AV влез, CI+, COAX излез
 • Технологии кои ги користи: HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
 • Гаранција – 36 месеци