-17%
,

Vox 39DSA662B

Vox
Availability:

Нема на залиха


 • 39″ (99 см) HD Ready
 • Резолуција: 1366×768
 • DVB-T2/C/S2
 • LED
 • Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
 • Приклучоци: HDMI x3, USB x2, AV влез, VGA, LAN, CI+,
 • SPDIF излез, излез за слушалки
 • Технологии кои ги користи: HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
 • Гаранција – 36 месеци

9.900 ден 11.900 ден

Нема на залиха

Vox 39DSA662B
 • 39″ (99 см) HD Ready
 • Резолуција: 1366×768
 • DVB-T2/C/S2
 • LED
 • Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
 • Приклучоци: HDMI x3, USB x2, AV влез, VGA, LAN, CI+,
 • SPDIF излез, излез за слушалки
 • Технологии кои ги користи: HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
 • Гаранција – 36 месеци
Бренд

Резолуција

Дијагонала

39"

Smart

Не

Технологија на дисплејот

LED