-7%
,

Vox 43ADS316B

Vox

 • 43″ (109 см) Full HD Smart TV
 • Резолуција: 1920 x 1080
 • Android 9.0
 • DVB-T2/C/S2
 • Вградени звучници со моќност од 2 x 5W RMS
 • Приклучоци: HDMI x3, USB x2, AV влез, YPbPr влез, CI+, излез за слушалки, SPDIF излез
 • Технологии кои ги користи: интегриран Wi-Fi, HEVC H.265, PVR, Miracast, Hotel Mode
 • Гаранција – 36 месеци

13.900 ден 14.900 ден

Vox 43ADS316B
 • 43″ (109 см) Full HD Smart TV
 • Резолуција: 1920 x 1080
 • Android 9.0
 • DVB-T2/C/S2
 • Вградени звучници со моќност од 2 x 5W RMS
 • Приклучоци: HDMI x3, USB x2, AV влез, YPbPr влез, CI+, излез за слушалки, SPDIF излез
 • Технологии кои ги користи: интегриран Wi-Fi, HEVC H.265, PVR, Miracast, Hotel Mode
 • Гаранција – 36 месеци
Бренд

Резолуција

Дијагонала

43"

Smart

Да

Технологија на дисплејот

LED