,

Vox 50ADS314B

Vox
Availability:

Нема на залиха


  • 50″ (127 см) 4K UHD Smart TV
  • Резолуција: 3840 x 2160
  • Android 9.0
  • Direct LED slim
  • Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
  • Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
  • Приклучоци: HDMIx3, USBx2, AV влез, VGA, LAN, CI+, SPDIF излез, излез за слушалки
    Технологии кои ги користи: интегриран Wi-Fi, H.265 HEVC , PVR, Hotel Mode, Miracast
  • Гаранција – 36 месеци

21.900 ден

Нема на залиха

Vox 50ADS314B

Тип на екран: Direct LED slim
Димензија на екран: 50″/127cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Smart Телевизор: Android 9.0
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMIx3, USBx2, AV влез, VGA, LAN, CI+, SPDIF излез, излез за слушалки
Технологии кои ги користи: интегриран Wi-Fi, H.265 HEVC , PVR, Hotel Mode, Miracast
Боја: Црна
Гаранција: 3 години

Бренд

Резолуција

Дијагонала

50"

Smart

Да

Технологија на дисплејот

LED