-8%
,

Vox 55ADS314H

Vox

 • 55″ (140 см) 4K UHD Smart TV
 • Резолуција: 3840 x 2160
 • Android 9.0
 • Direct LED slim
 • Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
 • Приклучоци: HDMIx3, USBx2, PC влез, AV влез, LAN, CI+, Component, Оптички излез, излез за слушалки
 • Фунцкии: H.265, PVR, Hotel Mode, MultiScreen, YouTube, FaceBook, Twitter
 • Гаранција: 3 години

21.900 ден 23.900 ден

Бренд

Резолуција

Дијагонала

55"

Smart

Да

Технологија на дисплејот

LED

 • 55″ (140 см) 4K UHD Smart TV
 • Резолуција: 3840 x 2160
 • Android 9.0
 • Direct LED slim
 • Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
 • Приклучоци: HDMIx3, USBx2, PC влез, AV влез, LAN, CI+, Component, Оптички излез, излез за слушалки
 • Фунцкии: H.265, PVR, Hotel Mode, MultiScreen, YouTube, FaceBook, Twitter
 • Гаранција: 3 години