, ,

VOX KS1100

Vox
Availability:

Нема на залиха


  • Енергетска класа: А+
  • Бруто капацитет: 92 литри
  • Димензии:83х48х50

6.890 ден

Нема на залиха

Бренд

Ширина

50cm

Висина на фрижидер

до 85cm

Енергетска ефикасност

A+

Фрижидер со комора
Автоматско одмрзнување
Енергетска класа: А+
Бруто зафатнина: 92 литри
Нето зафатнина: 88 литри
Прилагодлива стаклена полица:1
Проѕирен сад за овошје и зеленчук:1
Преграда за путер и сирење:1
Преграда за шишиња:1
Проѕирна преграда за 8 јајца:1
Фиксни прегради на вратата
Антибактериска заштита
Потрошувачка на енергија: 0,42kWh/24h
Димензии: (ШxВxД):83х48х50