,

Vox 24DSA306H

Vox
Availability:

Нема на залиха


  •  24″ (61 см) HD Ready LED TV
  • Разолуција:1366×768
  • Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
  • Приклучоци: HDMI x1, USB, AV влез, VGA, CI+, COAX излез, излез за слушалки
  • Технологии: HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
  • Гаранција – 36 месеци

6.900 ден

Нема на залиха

Vox 24DSA306H

Големина: 24″ (61 см)
Екран: LED
Резолуција: HD (1366×768)
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 3W RMS
Приклучоци: HDMI x1, USB, AV влез, VGA, CI+, COAX излез, излез за слушалки
Технологии кои ги користи: HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
Гаранција – 36 месеци

Бренд

Резолуција

Дијагонала

24"

Технологија на дисплејот

LED