-19%
,

Vox 50ADS668S

Vox
Availability:

Нема на залиха


 • 50″ (127 см) 4K UHD Smart TV
 • Резолуција: 3840 x 2160
 • Android 9.0
 • Direct LED slim
 • Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
 • Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
 • Приклучоци: HDMI x2, USB x2, AV влез, VGA, LAN, CI+, SPDIF излез, излез за слушалки
 • Технологии кои ги користи: интегриран Wi-Fi, HEVC H.265, PVR, Hotel Mode, HDR+
 • Гаранција – 36 месеци

16.900 ден 20.900 ден

Нема на залиха

Бренд

Резолуција

Дијагонала

50"

Smart

Да

Технологија на дисплејот

LED

 • 50″ (127 см) 4K UHD Smart TV
 • Резолуција: 3840 x 2160
 • Android 9.0
 • Direct LED slim
 • Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
 • Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
 • Приклучоци: HDMI x2, USB x2, AV влез, VGA, LAN, CI+, SPDIF излез, излез за слушалки
 • Технологии кои ги користи: интегриран Wi-Fi, HEVC H.265, PVR, Hotel Mode, HDR+
 • Гаранција – 36 месеци