, ,

Xiaomi Mi Air Purifier 3H

Availability:

Нема на залиха


 •  Капацитет: 380m3/h
 • Намена за простории до 60m2
 • Прочистување на 99,97% од честичките
 • Моќност 38W

11.990 ден

 • ЕФЕКТИВНА ОБЛАСТ ~ 45М2, 
 • CADR (ЧЕСТИЧКИ) 380 М³ / Ч, 
 • CADR (ФОРМАЛДЕХИД) 60 М³ / Ч, 
 • ПРОЧИСТУВАЊЕ НА ЧЕСТИЧКИ ОД 0,3ΜM 99,97%, 
 • МАКСИМАЛНА МОЌНОСТ НА ЗВУКОТ 33 ~ 64 DB, 
 • ПРЕПОРАЧАНА ПРОМЕНА НА ФИЛТЕР 6 ~ 12 МЕСЕЦИ
 • НОМИНАЛНА МОЌНОСТ 38W
 • НОМИНАЛЕН НАПОН AC100-240V
 • НОМИНАЛНА ФРЕКВЕНЦИЈА 50 / 60HZ
 • ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ ЗА НАПОЈУВАЊЕ 1,5 М
 • ПОВРЗУВАЊЕ СО WIFII
 • EEE 802,8 B / G / N 2,4 GHZ
 • ДИМЕНЗИИ 240 X 240 X520 MM
 • БОЈА БЕЛА
 • НЕТО ТЕЖИНА: 4,8 КГ