, , ,

BEKO WUE7512XAW

Beko
Availability:

Нема на залиха


 • Енергетска класа:E
 • Капацитет:7kg
 • Вртежи:1000 врт./min
 • Програми:15
 • Димензии:84x60x49cm

19.990 ден

Нема на залиха

 • Полнење:фронтално
 • SteamCure ™
 • Aquawave®
 • Aquafusion®
 • Енергетска класа:E
 • Капацитет:7kg
 • Вртежи:1000 врт./min
 • Програми:15
 • Функциja за предперење
 • Брзо +
 • Одложен почеток
 • Заклучување за деца
 • Потрошувачка на енергија (kWh/100 циклуси):78kWh
 • Потрошувачка на вода (циклус):45L
 • Ниво на бучава:62/72dB
 • Димензии:84x60x49cm
Бренд

Брзина на центрифуга

1000

Капацитет(kg)

7kg

Инвертер мотор

Не

Енергетска ефикасност

E

 • Prosmart Inverter мотор
 • Енергетска класа:A+++
 • Капацитет:7kg
 • Вртежи:1000 врт./min
 • Програми:15
 • Дигитален дисплеј
 • AquaWave®
 • Ниво на бучава:55/72dB
 • Димензии:84x60x50cm