-5%
, ,

BEKO B3 RCNA 364 HXBR

Beko

 • Нето капацитет: 316L(210L/106L)
 • Димензии:186.5×59.5×66.3cm
 • Енергетска класа: E
 • Ниво на бучава: 37dB

29.390 ден 30.990 ден

 • NeoFrost
 • HarvestFresh
 • Cold Room®
 • Реверзибилни врати
 • Led осветлување
 • Дигитален дисплеј на допир
 • Енергетска класа:E
 • Нето капацитет:316L
 • Капацитет на фрижидерот:210L
 • Капацитет на замрзнувачот: 106L
 • Брзо замрзнување
 • Аларм за отворена врата
 • Child Lock
 • Ниво на бучава:37dB
 • Димензии:186.5×59.5×66.3
Бренд

Ширина

60cm

Висина на фрижидер

од 180cm до 199cm