, ,

BEKO B3 WFU 79415 WB

Beko
Availability:

Нема на залиха


 • Енергетска класа: A
 • Капацитет: 9kg
 • Вртежи:1400 врт./min
 • Димензии: 84x60x58cm

28.990 ден

 • ProSmart™ Inverter мотор
 • Полнење:фронтално
 • Енергетска класа:А
 • Капацитет:9kg
 • Вртежи:1400 врт./min
 • Програми:15
 • OptiSense®
 • Aquawave®
 • StainExpert™
 • SteamTherapy®
 • Fast+™  функција
 • Функција AntiCrease+®
 • Технологија со пареа
 • Автоматско прилагодување количина на вода
 • Заштита од прелевање
 • Дигитален дисплеј
 • Конекција HomeWhiz®: Bluetooth
 • Ниво на бучава:75dB
 • Димензии:84x60x58cm
Бренд

Брзина на центрифуга

1400

Капацитет(kg)

9kg

Инвертер мотор

Да

Енергетска ефикасност

A