-17%
, ,

BEKO BBIE 123001 BD

Beko

 • Енергетска класа :A
 • Боја :Црна

14.490 ден 17.490 ден

 • Енергетска класа:A
 • Капацитет на фурната:72L
 • 6 функции на рерната
 • Телескопски шини
 • LED дисплеј
 • Вентилатор,Грил
 • Конвенционално готвење
 • Брзо загревање со засилувач
 • Самочистење со пареа: SteamShine®
 • Заштита за деца
 • Вкупна моќност: 2400W
 • Димензии:59.5×59,4×56,7cm
Бренд