-15%
, ,

BEKO BBIM 173001 BE

Beko

 • Енергетска класа:А+
 • Капацитет на фурната:72L
 • Готвење со AirFry
 • 9 Функции, Вентилатор + грил
 • Димензии:59.5х59.4х56.7c

18.690 ден 21.990 ден

 • Мулти функционална
 • Готвење со AirFry
 • SteamShine®
 • Енергетска класа:А+
 • Капацитет на фурната:72L
 • 9 Функции
 • LED дисплеј
 • Touchcontrol
 • Халогенско осветлување
 • Конвенционално готвење
 • Готвење на пица
 • Повеќе димензионално готвење
 • Еко загревање со вентилатор
 • Вентилатор + грил
 • Телескопски тип на полица
 • Димензии:59.5х59.4х56.7cm
Бренд