-12%
, ,

BEKO BBIR 17300 BCS

Beko

 • Енергетска класа:А+
 • Капацитет на фурната:72L
 • 12 Функции
 • Димензии:59.5х59.4х56.7cm

17.690 ден 19.990 ден

 • Мултифункционална
 • Енергетска класа:A
 • LED дисплеј
 • Капацитет на фурната:72L
 • 12 функции на рерната
 • Контрола на допир
 • Телескопска решетка
 • Вентилатор
 • SoftClose® врата
 • Готвење на повеќе нивоа
 • Електрична скара
 • Функција за одмрзнување
 • Каталитичко чистење
 • Заклучување за деца
 • Димензии:59.5x60x56.7cm
Бренд