, ,

BEKO BBIS13300XMSE

Beko
Availability:

Нема на залиха


 • Енергетска класа:A+
 • Капацитет на фурната:72L
 • Димензии:60x60x57cm

24.990 ден

 • Мултифункционална
 • Енергетска класа:A+
 • Капацитет на фурната:72L
 • 9 функции на рерната
 • Контрола на допир
 • Вентилатор
 • SoftClose® врата
 • 3D Готвење
 • Каталитичко самочистење
 • Дигитален тајмер
 • Готвење на пареа
 • Функција за одмрзнување
 • Димензии:60x60x57cm
Бренд