-7%
, ,

BEKO BCNA275E4SN

Beko

 • Енергетска класа: F
 • Нето капацитет: 254l
 • ProSmart Инвертер компресор
 • Димензии (ШxВxД): 177.5x54x54.5cm

32.490 ден 34.990 ден

 • Комбиниран фрижидер за вградување
 • ProSmart Инвертер компресор
 • NeoFrost ™ двојно ладење
 • HarvestFresh – имитира 24-часовниот сончев циклус во фиоката за зеленчук задржувајќи ги витамините подолго
 • CoolRoom® – Свежо месо, риба и млечни производи подолго
 • Led Illumination®
 • Реверзибилна врата
 • Држач за шишиња
 • Кристални полици со висока отпорност
 • Енергетска класа:Е
 • Нето капацитет:254L
 • Простор за ладилник:185L
 • Волумен на одделот за замрзнувач:69L
 • Kапацитет на замрзнувањ:3.2/24kg
 • Потрошувачка на енергија годишно:224kWh
 • Дневна потрошувачка на енергија:0.6kWh
 • Ниво на бучава:38dB
 • Димензии:177.5x54x54.5cm
Бренд

Ширина

55cm

Висина на фрижидер

од 120 до 180 cm