-14%
, ,

BEKO BDSN 153 E3 X

Beko

 • Енергетска класа:E
 • Капацитет:13 сета
 • Димензии:81.8×59.8x57cm

18.990 ден 21.990 ден

 • Енергетска класа:E
 • Капацитет:13 сета
 • 5 програми
 • Одложен старт 3-6-9 часа
 • LED дисплеј
 • Функција: половина полнење
 • Quick & Shine
 • Прилагодлива горна корпа
 • Корпа за прибор за јадење
 • Потрошувачка на вода по циклус:12.9L
 • Ниво на бучава:48dB
 • Димензии:81.8×59.8x57cm
Бренд

Инвертер мотор

Не

Ширина

60cm