-13%
, ,

BEKO DIN 28424

Beko

 • Prosmart inverter мотор
 • Енергетска класа А++
 • Капацитет:14 сета
 • 8 програми
 • 6 температури

22.490 ден 25.990 ден

 • Вградна Машина за садови
 • Prosmart inverter мотор
 • Капацитет:14 сета
 • 8 програми
 • 6 температури
 • AquaIntense технологија
 • Одложено перење
 • Ниво на бучава 46dB
 • Годишна потрошувачка на енергија: 266kW
 • Енергетска класа А++
Бренд

Инвертер мотор

Да

Ширина

60cm