-12%

BEKO MGC20100S

Beko

 

  • Кaпацитет:20L
  • Моќност:700W

5.890 ден 6.690 ден

Бренд

Боја

Сива

  • Микробранова печка со грил
  • Кaпацитет:20L
  • Моќност:700W
  • Моќност на грил:900W
  • Механички тајмер
  • Defrost функција
  • 9 нивоа на моќност