, ,

BEKO RCNA 406 I40WN

Beko
Availability:

Нема на залиха


 • Нето капацитет:  362L(253L/109L)
 • Димензии: 202.5×59.5x67cm
 • Eнергетска класа : E

33.990 ден

 • NoFrost ™ Двојно ладење
 • LED осветлување®
 • Екран на допир
 • Полици за шишиња:1
 • Енергетска класа:E
 • Нето капацитет:362L
 • Капацитет на замрзнување:5-24kg/h
 • Капацитет на фрижидерот:253L
 • Капацитет на замрзнувачот:109L
 • Потрошувачка на енергија годишно:258kWh
 • Потрошувачка на енергија дневно:0.7kWh
 • Автономија:18h
 • Ниво на бучава:38dB
 • Димензии:202.5×59.5x67cm
Бренд

Ширина

60cm

Висина на фрижидер

од 180cm до 199cm

Енергетска ефикасност

E