, ,

BEKO DS 8440 SXW

Beko
Availability:

Нема на залиха


 • Енергетска класа:А++
 • Капацитет:8kg
 • 15 програми
 • Ниво на бучење:64dBA
 • Димензии:60,9×59,7×84,6cm

33.990 ден

Нема на залиха

 • Енергетска класа:А++
 • Капацитет:8kg
 • 15 програми
 • Одложен старт
 • Дигитален дисплеј
 • Child Lock
 • Индикатор за работниот програм
 • Годишна потрошена енергија:234.6kWh
 • Ниво на бучење:64dBA
 • Димензии:60,9×59,7×84,6cm
Бренд

Капацитет(kg)

8kg

Енергетска ефикасност

A