,

De Longhi EC235BK

Beko
Availability:

Нема на залиха


 • Моќ (W): 1100
 • Пумпа со притисок од 15 бари
 • Гаранција 2 години

7.190 ден

 • Изберете го вашиот омилен бренд на кафе и направете богато еспресо со перфектна пена
 • Пригответе било каков пијалок базиран на млеко со помош на рачката за млеко од челик
 • Екстра простор за вашата омилена чаша, со подесива решетка која се спушта и ставете чаша до 11 см
 • 15 бари
 • Греен систем изработен од челик
 • Капучино систем
 • Тежина (Kg): 4.3
 • Волтажа / Фреквенција (V ~ Hz): 220-240 ~ 50/60
 • Моќ (W): 1100
 • Боја: Црна
 • Автоматско исклучување
 • Контејнер за млеко
 • Капацитет на контејнер за вода (l): 1
 • Димензии (wxdxh) (mm): 205x343x285
 • Компатибилно со ESE табови за кафе
 • Број на филтери: 2
 • Гаранција 2 години
Бренд

 • Моќност: 1250 W
  Пумпа: 15 бари
  Карактеристики:
  - оптимално автоматско исклучување
  - контрола на јачината на кафето (слабо-нормално-силно)
  - избор на големина на чашата
  - греалка за чаши
  - отстранлив резервоар за вода со капацитет од 1,2 l
  - екстензии за миење садови
  - продолжување за млеко пареа
  - оптимално прилагодување на температурата на водата
  Боја: црно-сива